Nabízené služby

Co nabízíme?

Návrh –

Na základě osobní schůzky dokážeme vytvořit jak základní studii, tak i kompletní návrh interiéru.

Základní studií vyřešíme rozmístění jednotlivých zařizovacích předmětů v rámci určené dispozice domu kde již uplatníme naše zkušenosti s velkým důrazem na praktičností a a ergonomii daného prostoru . Již zde si dokážete udělat představu jak bude vše vypadat.

Kompletní návrh interiéru je služba, která se věnuje interiéru individuálně. Navrhneme interiér tak, aby vytvořily prvky nábytku, dveře, podlahy a ostatní součásti v kombinaci s stavbou jeden harmonický celek. Zde se již věnujeme materiálům a jednotlivým kusům nábytku. Ten musí odrážet Vaše představy o bydlení.

Vizualizace –

Podle Vašich požadavků připravíme od základních pohledů přes hrubé rozmístění hmot až po fotorealistické vizualizace interiéru.

Nezávislá cenová nabídka –

naceníme jak návrh který jsme vytvořili, tak i Vaše podklady pokud obsahují dostatek informací o díle.

Výrobní dokumentace –

Elektronicky zpracujeme kompletní dokumentaci k výrobě.

Vlastní výroba –

Dokážeme vyrobit téměř jakýkoliv prvek nábytku. Realizujeme celky od kuchyňských linek přes vybavení obývacích pokojů , dětských pokojů, ložnic, předsíní, pracoven, kanceláří, komerčních prostor, hotelů, restaurací …… Mezi prvky, které se nejčastěji objevují v realizacích, patří kuchyňské linky, vestavné skříně, komody, stoly, atypické dveře, interiérové obklady stěn, obklady schodišť, solitérní kusy nábytku…. Pracujeme se všemi materiály na bázi dřeva, s umělými kameny, kompaktními deskami a čalouněním. Na základě ověřených kooperací dokážeme zprostředkovat skleněné, kamenné, kovové, textilní prvky do interiéru.

Montáž –

Nábytek a interiérové prvky, které naši pracovníci vyrobí dokážeme profesionálně namontovat.

Mám vlastní návrh, mohu s Vámi začít spolupracovat?

Ano – dodáte li nám vlastní návrh, nebo výkresovou dokumentaci zpracujeme nezávislou cenovou nabídku. Pokud s ní budete souhlasit dokážeme vše v domluvených termínech vyrobit, zprostředkovat a namontovat.